שלום לכם, וברוכים הבאים לאתר של משפחת כהן-מינץ!

אנחנו די משפחת כהן-מינץ היחידה,  וצריך להתחיל מאיפשהו, והחלטנו להתחיל כאן.

שנים רבות אנחנו חולמים לרכז את כל הידע שיש על המשפחות שלנו, את כל מה שנראה חשוב, ובעיקר – את מה שאנחנו מרגישים אחריות עליו להעביר הלאה לילדים ולנכדים, ולצאצאיהם.

האינטרנט, מעבר להיותו מרחב התקשורת האבסולטי של הדור הצעיר, מרכז ידע רב לתועלת הציבור. אם יש צורך באינפורמציה כלשהי –  דבר ראשון פונים לאינטרנט.

במשך הדורות הצטברו חפצים רבים בבתים שלנו.  לא הכל אפשר לקחת לכל מקום.  לא בכל דבר משתמשים יום יום.  אבל לא נפרדים מהדברים, כי קשה להיפרד.  כי מרגישים את האחריות של להעביר את המסורת הלאה, ולא לשבור את הרצף.

כל עוד אדם בחיים –  זכרונותיו נשמרים עמו.  ברגע שהולך מישהו לעולם אחר – הולכים אתו גם זכרונותיו. וכמה היינו רוצים לפעמים לשאול משהו את אלה שאינם עוד אתנו, להתייעץ לגבי שאלה כלשהי, אבל האיש איננו, ואנחנו מרגישים בעיקר חלל.

בתקווה שאיסוף הידע גם על הדורות הקודמים, שמירתו בצורה שתאפשר להגיע אל החומרים באופן זמין, יעשיר את הדור הצעיר ויקנה לו את התחושה של התמיכה המתמדת הקיימת במשפחה דורות, ותמשיך להתקיים בעתיד.

בשלב זה האתר איננו פתוח לציבור, אלא יופץ בין בני המשפחה בלבד.  אתם מוזמנים להגיב בכל עמוד, להעיר ולהאיר את הערותיכם וזכרונותיכם, כי הרי אין אמת אחת. כל נקודת מבט מעשירה את הכלל.

 

 

 


תגובות

מה הביא להקמת האתר הזה? — אין תגובות

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>